Select Page

Astropay

Astropay Nedir?

astropay card nedirAstropay, yüzlerce sitede kullanılabilen ön ödemeli bir sanal karttır. Asıl adı Astıropay olan bu sanal karta Astropey card veya Astropey kart da deniliyor. Kişisel herhangi bir bilgi vermeden, güvenli bir şekilde yapmamızı sağlayan bu kart, benzeri olan kartlardan daha fazla avantaja sahip. Kartı aldıktan sonra, kredi kartında bulunan numaralara benzeyen pin kodları size verilir. Bu kodlarda satın aldığınız kadar bakiye olur. Örnek bakiye miktarları şu şekildedir: 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ gibi.

Astropaycard Nasıl Alınır?

Astropay kart’a sahip olmak istediğinizde https://www.astropaycard.com sitesi üzerinden alabilirsiniz. Bu siteye kayıt olmak oldukça kolay ve ücretsizdir. E-postanıza gelecek maille birlikte üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay Nasıl Kullanılır?

astropay-card-300x170Kartı satın aldıktan sonra size verilen sanal kodlarla alışveriş yapabilirsiniz. Bu kodları kullanırken, harcama yapacağınız sitenin ödeme yöntemlerinden Astropey’i seçip kodları girmeniz yeterli. Kartı aldıktan sonra içindeki miktarı isterseniz tek seferde veya azar azar kullanabilirsiniz. Misal 10 dolar kart aldığınızda, elinizde ki kodlarla 2 dolar, 3 dolar veya 5 dolar gibi miktarları harcayabilirsiniz. Kartın içinde ki bakiye bittiği anda kart iptal olur. Bu nedenle bakiye sıfırlandığında yeni kart almanız gerekiyor. Dolandırılmak istemiyorsanız kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın.

Astropaycard Nerelerde Geçer?

Sahip olduğunuz Astropey kodlarıyla yüzlerce sitede alışveriş yapabilirsiniz. Tüm dünyada geçerliliği vardır. 

AstroPey Kart Kullanım Avantajları Neler?

  • Astropay kullanırken, kredi – banka kartı, paypal ve diğer ön ödemeli kartlarda olduğu gibi fazladan faiz ve kart ücreti ödemeniz gerek yoktur. Yalnızca kartı alırken KDV ve komisyon payıyla kart ücretini ödersiniz. 
  • Alışveriş yapacağınız sitelere kişisel bilgilerinizi vermeden Astropay ile işlem yapabilirsiniz.

Bahis Siteleri Bonusları