Select Page

29 Ekim Pazar Banko İddaa Kuponu

Napoli – Sassuolo

Napoli sezonun takımı.Sarri’nin ekibi ileride çok etkili oluşu ve sert savunması ile taraflı tarafsız herkesin alkışını alıyor. Henüz kaybetmeyen takım bu performans ile de kolay kolay mağlup olacağa da benzemiyor. Takımda eksikler olsa da yedekler de onların boşluğunu dolduracak cinste. Sassuolo ise beklentilerin altında kalan bir takım. Evinde etkili oyunu ile bildiğimiz takım bu sene hiç istikrarlı gitmediği gibi iyi de oynamıyor. Hele de Napoli karşısında defansta verdikleri açıklara devam ederlerse sonuç hüsran olacaktır.

Girona – Real Madrid

Girona vasat bir performans sergiliyor. Özellikle hedef maçlarda aldığı puan kayıpları onları ve taraftarlarını üzüyor. Zaten iyi olmayan kadro ve oyun yapıları ile bu maçta daha da iyi oynamak zorundalar çünkü karşısında kötü bir takım yok. Real ise fazla yoruma gerek olmayan bir takım. Yine de Barça ile aradaki puan farkını kapatmak adına bu tip maçlarda puan kaybı yapmayı bırakmaları gerekiyor. Tam kadro olarak ve 3 puanı alacaklardır.

Trabzonspor – Galatasaray
Trabzonspor istediği performansı sahaya yansıtmaktan çok uzakta. Bu nedenle de hoca değişikliğine de gittiler fakat hala kötü sonuçlar alıyorlar. Özellikle son maçlarında Yeni Malatya’ya 1-0 yenilerek dibe vurdular. Eğer toparlanmak ve taraftarı da arkasına almak istiyorlarsa bu maç ideal. Fakat diğer maçlara nazaran çok daha iyi oynamak zorundalar. Galatasaray ise Fenerbahçe beraberliği ile haftayı kapattı. Fena değiller fakat performans düşüklüğü olduğu kesin. Yine de rakipleri bu denli kötü iken kazanabilirler. Belhanda bu maçta yok fakat sonuç çokta değişmez.

Napoli – Sassuolo 1 @ 1.25
Girona – Real Madrid 2 @ 1.36
Trabzonspor – Galatasaray 2 @ 1.95

Toplam Oran : 3.31
Pazar günü için en banko maçları ekibimizce sizler için seçtik. Sizlerde bu önerilerimizi en yüksek oranı ile alınız ki bu kombine kupona en yüksek oranı da Süperbetin veriyor. 3 maçlı kombine kuponu 3.31 oranı ile oynayabilirsiniz. Ayrıca kazanıp tekrar sitemizi ziyaret ederseniz çok daha mutlu olur ve daha özverili çalışırız.

Bahis Siteleri Bonusları